Oprogramowanie


System SolarSMS

Dla jednego z naszych klientów stworzyliśmy system służący do masowej wysyłki smsów. SolarSMS to system do zarządzania i wysyłania krótkich wiadomości tekstowych. Stanowi skuteczne i tanie rozwiązanie usprawniające reklamowanie firmy, dokomunikację z dotychczasowymi klientami oraz informowanie ich na bierząco o nowych promocjach. Jest dedykowany także dla firm, osób prywatnych i instytucji w których szyki kontakt z klientem jest istotnym elementem działania a ważne informacje powinny docierać natychmiast.
Przez wpełni konfigurowalny przez klienta algorytm, system automatycznie usuwania ze swojej bazy użytkowników już nieaktywnych lub wygasłe numery telefonów.
 

System WindykSMS

WindykSMS jest programem służącym do wysyłania powiadomień w formie wiadomości SMS do dłużników firmy. System powstał na indywidualne zamówienie klienta i jest w pełni dostosowany do jego wymagań. System WindykSMS przeznaczony jest głównie do wysyłania przypomnień SMS o niezapłaconych rachunkach i innych zaległościach finansowych. Klient ma możliwość na podstawie raportów z systemu kiedy dokładnie dłużnik został poinformowany o zaległościach i o jakiej porze wiadomość została odebrana.